Otelimiz

Odalarımız

Restaurantlar & Barlar

Toplantı Salonları

Aktiviteler

Thalasso

AKTİVİTELER

Mini Kulüp

  4-12 yaşları arasındaki küçük misafirlerimizi Çocuk Kulübümüzde ağırlıyoruz. Çalışanlarımızın gözetiminde oyunlar oynayıp, eğlenceli vakit geçirebilecekleri Çocuk Kulübü, 10.00-12.30 ve 14.30-18.00 saatleri arasında açıktır. Çocuk Kulübümüz denize yakın bir alanda, çocuk havuzu kenarında yer almaktadır. İsteğiniz halinde ücretli bebek bakımı hizmetimiz de bulunmaktadır.


  * Konsept dahilindeki tüm aktiviteler, servis zamanları sezon ve hava şartlarına bağlı olarak göre değişkenlik gösterebilir. Ghazal Resort Thalasso bu konu ile ilgili her hakkı saklıdır.

Animasyon

 • EĞLENCE ve AKTİVİTE

  Eğlence anlayışınız ne olursa olsun tatiliniz süresince eğlene bilmeniz için haftanın 7 günü farklı gündüz ve gece aktiviteleri mevcuttur.
 • GECE AKTİVİTELERİ

  Haftanın belirli günleri Canlı Müzik, Skeçler, Tema Akşamları, Gala Gecesi, Özel gösteri ve showlar, Türk Gecesi,
  Uluslararası showlar.
 • GÜNDÜZ SPOR AKTİVİTELERİ

  Basketbol, Boccia, Plaj Voleybolu, Su Jimnastiği, Mini Fubol, Masa Tenisi, Step aerobik, Dans Dersleri, Dart, Yarışmalar.
 • HAVUZLAR

  Yüzme Havuzu: 1200m², Su Kaydırakları Havuzu: 180 m², Çocuk Havuzu: 32 m², Kapalı Havuz: 66 m², Thalasso (deniz suyu): 93 m², Masaj Havuzu: 30 m², Jakuzi 6 m², havuzlar tatlı Su ile doldurulmuştur. • * Konsept dahilindeki tüm aktiviteler, servis zamanları sezon ve hava şartlarına bağlı olarak göre değişkenlik gösterebilir. Ghazal Resort Thalasso bu konu ile ilgili her hakkı saklıdır.
TOP